logo-loader

Echipa și Contacte

“Solidarity Fund PL” sediul principal Polonia

Polonia, 02-724, Varșovia, Wolodyjowskiego 69 A

Fundația Reprezentanța Fundației „Fundacja Solidarności Międzynarodowej” în Republica Moldova

Adresa juridică:
Republica Moldova, or. Ialoveni, str. Alexandru Cel Bun 33
(sediul ADR-Centru)
Adresa oficiului:
or. Chișinău, str. Sfatul Țării 27, of. 45 MD-2012, Republica Moldova

Date bancare

  • Cod fiscal IDNO: 1013620007086
  • Cod IBAN: MD69MO2224ASV64024217100
  • BC „MOBIASBANCĂ – Groupe Societe Generale„ S.A.
  • Conducător: Tomasz Horbowski

Echipa

team-member-image

Marina Albu

Dezvoltare Strategică marina.albu@solidarityfund.md (+373) 60233312
team-member-image

Irina Arpentii

Coordonator de Program I Consolidarea Măsurilor de Încredere irina.arpentii@solidarityfund.md (+373) 68607735
team-member-image

Ana Chihai

Coordonator de Proiect I Consolidarea Măsurilor de Încredere ana.chihai@solidarityfund.com (+373) 68607735
team-member-image

Alina Florea

Manager financiar alina.florea@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Cristina Gonța

Coordonator de Proiect I PR & Dezvoltare Economică Locală cristina.gonta@solidarityfund.md (+373) 68262238
team-member-image

Xenia Marcov

Coordonator de Proiect I Activități USAID LEADER xenia.marcov@solidarityfund.com (+373) 60011586
team-member-image

Anatolie Pîrlii

Coordonator de Proiect I Revitalizare Urbană anatolie.pîrlii@solidarityfund.md (+373) 60233312
team-member-image

Natalia Poleacova

Contabil-șef natalia.poleacova@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Cătălina Rusu

Asistent Financiar cătălina.rusu@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Ilona Spesivtev

Specialist PR ilona.spesivtev@solidarityfund.md (+373) 68232622
team-member-image

Anastasia Stefanita

Coordonator de Program I Revitalizare Urbană anastasia.stefanita@solidarityfund.md (+373) 69757675
team-member-image

Radu Tucan

Coordonator de Program I Fondul Granturilor Mici radu.tucan@solidarityfund.md (+373) 68232621
team-member-image

Patricia Varzari

Coordonator de Proiect I Dezvoltare Rurală LEADER patricia.varzari@solidarityfund.md (+373) 79420027
team-member-image

Elena Vasilioglo

Asistent Financiar elena.vasilioglo@solidarityfund.md (+373) 61051115

0

ani de activitate în
Republica Moldova

0

proiecte de dezvoltare
locală co-finanțate

0

parteneriate facilitate

0

membri în echipă