logo-loader

Echipa și Contacte

„Solidarity Fund PL” sediul principal Polonia

Polonia, 01-612, str. Mysłowicka 4, Varșovia

Fundația Reprezentanța Fundației „Fundacja Solidarności Międzynarodowej” în Republica Moldova

Adresa juridică:
Republica Moldova, or. Ialoveni, str. Alexandru Cel Bun 33
(sediul ADR-Centru)
Adresa oficiului:
or. Chișinău, str. Sfatul Țării 27, of. 45 MD-2012, Republica Moldova

Date bancare

  • Cod fiscal IDNO: 1013620007086
  • Cod IBAN: MD69MO2224ASV64024217100
  • BC „MOBIASBANCĂ – OTP Group„ S.A
  • Conducător: Tomasz Horbowski

Echipa

team-member-image

Vitalie Ababii

Coordonator de Fond | Dezvoltare Rurală - LEADER vitalie.ababii@solidarityfund.md (+373) 60167674
team-member-image

Marina Albu

concediu îndelungat
team-member-image

Irina Arpentii

Șef Departament Administrare irina.arpentii@solidarityfund.md (+373) 68607735
team-member-image

Maria Axenti

concediu îndelungat
team-member-image

Maria Borlac

Specialist Junior | Dezvoltare Urbană - Revitalizare maria.borlac@solidarityfund.md
team-member-image

Irina Caldare

Manager de Unitate | Managementul Datelor și Cunoștințelor irina.caldare@solidarityfund.md (+373) 69513179
team-member-image

Natalia Carpic

concediu îndelungat
team-member-image

Lorina Cernogal

Manager de unitate | PR și Comunicare lorina.cernogal@solidarityfund.md (+373) 78800472
team-member-image

Ana Chihai

Administrator de Grant LEADER pentru Moldova Rurală ana.chihai@solidarityfund.md (+373) 068262297
team-member-image

Nicolae Cîrlig

Specialist | PR și Comunicare nicolae.cirlig@solidarityfund.md (+373) 79773266
team-member-image

Elena Costin

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER elena.costin@solidarityfund.md (+373) 68119816
team-member-image

Natalia Cușnir

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER natalia.cusnir@solidarityfund.md (+373) 60161657
team-member-image

Natalia Crețu

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER natalia.cretu@solidarityfund.md (+373) 68588447
team-member-image

Cristina Dede

Specialist | Instrumente Financiare cristina.dede@solidarityfund.md (+373) 69772005
team-member-image

Elena Dolință

concediu îndelungat
team-member-image

Lilia Duca

concediu îndelungat
team-member-image

Alina Florea

concediu îndelungat
team-member-image

Olga Gangan

Specialist Junior | Management Intern olga.gangan@solidarityfund.md (+373) 60161664
team-member-image

Alina Ghilaș

Coordonator de Program | Dezvoltare Urbană - Revitalizare alina.ghilas@solidarityfund.md (+373) 69155222
team-member-image

Cristina Gonța

Șef Departament Programe de Dezvoltare cristina.gonta@solidarityfund.md (+373) 68262238
team-member-image

Victoria Gonța

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER victoria.gonta@solidarityfund.md (+373) 60160025
team-member-image

Tomasz Horbowski

Director de Țară tomasz.horbowski@solidarityfund.md (+373) 78168664
team-member-image

Vitalie Lupașcu

Specialist | Protecția Civilă vitalie.lupascu@solidarityfund.md
team-member-image

Xenia Marcov

Coodonator de Subprogram | Dezvoltare Rurală - LEADER xenia.marcov@solidarityfund.md (+373) 60011586
team-member-image

Carolina Manic

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER carolina.drugus@solidarityfund.md (+373) 78168493
team-member-image

Irina Miron

Manager de Unitate | Instrumente de Dezvoltare irina.miron@solidarityfund.md (+373) 68588339
team-member-image

Rozana Odabașean

Manager de Unitate | Management Intern rozanna.odabasean@solidarityfund.md (+373) 60161664
team-member-image

Nataliia Oleatovschi

Specialist | Protecția Civilă nataliia.oleatovschi@solidarityfund.md (+373) 79204560
team-member-image

Anatolie Pîrlii

Coordonator de Subprogram | Dezvoltare Economică Locală anatolie.pîrlii@solidarityfund.md (+373) 69311592
team-member-image

Natalia Poleacova

Șef Departament Finanțe natalia.poleacova@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Serghei Severin

Specialist | Dezvoltare Urbană - Revitalizare serghei.severin@solidarityfund.md
team-member-image

Cătălina Rusu

Specialist | Departament Finanțe cătălina.rusu@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Stanislav Sîtnic

Manager de Unitate | Instrumente Financiare stanislav.sitnic@solidarityfund.md (+373) 68262274
team-member-image

Natalia Stramous

Coordonator de Program | Dezvoltare Rurală - LEADER natalia.stramous@solidarityfund.md (+373) 69757675
team-member-image

Elena Strelciuc

Specialist | Departament Finanțe elena.strelciuc@solidarityfund.md
team-member-image

Anastasia Ștefanița

Specialist Senior | Dezvoltare Urbană - Revitalizare anastasia.stefanita@solidarityfund.md (+373) 69757675
team-member-image

Mădălina Țurcanu

Specialist Junior | PR și Comunicare madalina.turcanu@solidarityfund.md (+373) 68232622
team-member-image

Olesea Udova

Specialist | Managementul Conformității olesea.udova@solidarityfund.md
team-member-image

Elena Vasilioglo

concediu îndelungat
team-member-image

Marcela Vatamaniuc

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER marcela.vatamaniuc@solidarityfund.md (+373) 60161673
team-member-image

Victoria Vechiu

Manager de Unitate | Administare Granturi victoria.vechiu@solidarityfund.md (+373) 68588496
team-member-image

Ecaterina Vieru

Șef Departament Excelență Operațională ecaterina.vieru@solidarityfund.md (+373) 60161683

Specialiști externi

Ala Donica

Expert de mediu ala.donica@solidarityfund.md Dezvoltare Rurală - LEADER

Marina Covalciuc

Consultant HR marina.covalciuc@solidarityfund.md HR

0

ani de activitate în
Republica Moldova

0

proiecte de dezvoltare
locală co-finanțate

0

parteneriate facilitate

0

membri în echipă