logo-loader

Echipa și Contacte

“Solidarity Fund PL” sediul principal Polonia

Polonia, 02-724, Varșovia, Wolodyjowskiego 69 A

Fundația Reprezentanța Fundației „Fundacja Solidarności Międzynarodowej” în Republica Moldova

Adresa juridică:
Republica Moldova, or. Ialoveni, str. Alexandru Cel Bun 33
(sediul ADR-Centru)
Adresa oficiului:
or. Chișinău, str. Sfatul Țării 27, of. 45 MD-2012, Republica Moldova

Date bancare

  • Cod fiscal IDNO: 1013620007086
  • Cod IBAN: MD69MO2224ASV64024217100
  • BC „MOBIASBANCĂ – OTP Group„ S.A
  • Conducător: Tomasz Horbowski

Echipa

team-member-image

Clara Abdullah

Specialist | PR și Comunicare clara.abdullah@solidarityfund.md (+373) 68232621
team-member-image

Irina Arpentii

Manager de Unitate | Administrare Granturi irina.arpentii@solidarityfund.md (+373) 68607735
team-member-image

Maria Axenti

Manager de Unitate | Dezvoltare Urbană - Revitalizare maria.axenti@solidarityfund.md (+373) 60166224
team-member-image

Natalia Carpic

Coordonator Administrativ | Management Intern natalia.carpic@solidarityfund.md (+373) 60161664
team-member-image

Ana Chihai

Specialist | Administrare Granturi ana.chihai@solidarityfund.md (+373) 068262297
team-member-image

Tatiana Dormenco

Specialist | Administrare Granturi tatiana.dormenco@solidarityfund.md (+373) 78011554
team-member-image

Lilia Duca

Specialist | PR și Comunicare lilia.duca@solidarityfund.md (+373) 68294692
team-member-image

Alina Florea

concediu îndelungat alina.florea@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Cristina Gonța

Manager de Unitate | Dezvoltare Economică Locală cristina.gonta@solidarityfund.md (+373) 68262238
team-member-image

Victoria Gonța

Specialist Junior | Managementul Datelor și Cunoștințelor victoria.gonta@solidarityfund.md (+373) 60160025
team-member-image

Irina Grosu

Contabil Junior irina.grosu@solidarityfund.md
team-member-image

Tomasz Horbowski

Director de țară tomasz.horbowski@solidarityfund.md (+373) 78168664
team-member-image

Xenia Marcov

Manager de Unitate | Dezvoltare Rurală - LEADER xenia.marcov@solidarityfund.md (+373) 60011586
team-member-image

Irina Miron

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER irina.miron@solidarityfund.md (+373) 68588339
team-member-image

Anatolie Pîrlii

Coordonator Fondul Inițiativelor Pilot | Dezvoltare Economică Locală anatolie.pîrlii@solidarityfund.md (+373) 69311592
team-member-image

Natalia Poleacova

Contabil Șef | Manager Financiar natalia.poleacova@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Cătălina Rusu

Specialist Financiar Junior cătălina.rusu@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Stanislav Sîtnic

Specialist | Instrumente Financiare stanislav.sitnic@solidarityfund.md (+373) 68262274
team-member-image

Ilona Spesivțev

Specialist | PR și Comunicare ilona.spesivtev@solidarityfund.md (+373) 68232622
team-member-image

Natalia Stramous

Specialist | Dezvoltare Urbană — Revitalizare natalia.stramous@solidarityfund.md (+373) 69757675
team-member-image

Anastasia Ștefanița

concediu îndelungat anastasia.stefanita@solidarityfund.md (+373) 69757675
team-member-image

Iulia Țvigun

Specialist | Dezvoltare Economică Locală iulia.tvigun@solidarityfund.md (+373) 62121248
team-member-image

Elena Vasilioglo

Manager de Unitate | Instrumente Financiare elena.vasilioglo@solidarityfund.md (+373) 61051115
team-member-image

Alexandru Vataman

Specialist | Dezvoltare Urbană — Revitalizare alexandru.vataman@solidarityfund.md (+373) 60161653
team-member-image

Marcela Vatamaniuc

Specialist | Dezvoltare Rurală - LEADER marcela.vatamaniuc@solidarityfund.md (+373) 60161673
team-member-image

Victoria Vechiu

Specialist Junior | Administrare Granturi victoria.vechiu@solidarityfund.md (+373) 68588496
team-member-image

Ecaterina Vieru

Manager de Unitate | Managementul Datelor și Cunoștințelor ecaterina.vieru@solidarityfund.md (+373) 60161683

Echipa de consultanți experți

Ala Donica

Expert de mediu alacretu@mail.ru Dezvoltare Rurală - LEADER

Marta Marczis

Expert – Dezvoltare tematică GALuri marta.marczis@gmaill.com Dezvoltare Economică Locală

Vladimir Baghici

Expert tehnic baghicivlad@mail.ru Dezvoltare Economică Locală | Dezvoltare Urbană

Iulia Cozacenco

Facilitatoare – Revitalizare Urbană iulia.cozacenco@gmail.com Dezvoltare Urbană

Aina Idrisova

Facilitatoare – Revitalizare Urbană agent.idrisova@gmail.com Dezvoltare Urbană

Valentina Varban

Facilitatoare – Revitalizare Urbană valentinavarban85@gmail.com Dezvoltare Urbană

Alexandru Lozinschi

Facilitator – Revitalizare Urbană alexandru.lozinski@gmail.com Dezvoltare Urbană

Ion Melestean

Facilitatoare – Revitalizare Urbană melesteanion@gmail.com Dezvoltare Urbană

0

ani de activitate în
Republica Moldova

0

proiecte de dezvoltare
locală co-finanțate

0

parteneriate facilitate

0

membri în echipă